Iphone 4s

Shitet nga: Saimir 07 Dhj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4S te zi ne gjendje ekselente!Telefoni eshte mbajtur me qese gjate gjithe kohes qe nga momenti qe eshte blere i ri!Telefoni eshte me cip dhe punon me karta amc plus dhe eagle si dhe me karta te vjetra vodafone!Per me teper shikoni fotot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim