Iphone 4s

Shitet nga: Xhadi 06 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Iphone 4s i zi ne gjendje shume te mire. factory unlocked. Shoqerohet me kase mbrojtese dhe karikues.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim