Iphone 4s

Shitet nga: anton 01 Tet 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

34 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Iphone 4s i bardhe , pak kohe i perdorur dhe ne gjendje shume te mire perdorimi dhe pa snje gervishtje...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim