Iphone 4s

Shitet nga: Enis 10 Sht 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4s 16gb ibardhe me preardhje nga Gjermania ne gjendje perfekte si fizike dhe elektronike, display i mbrojtur me plastik dhe normalisht zero gervishtje.Shes me keqardhje sepse kam kaluar nga apple tek android, cellulari eshte me karikues origjinal dhe pa kuti. Cmimi 230 euro Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mesiperm, per cmimin mund te flasim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim