Iphone 4s

Shitet nga: iphon 4s 02 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

215 LEK

Komuna: Tiranë
shitet iphon 4s i bardh i ardhur nga amerika . tel shum i mbajtur dhe ne gjendje te mir. shitet me nje cmim 215 euro i diskutushem..
pranojm dhe porosi te tjerra pervec iphonit per cdo tel qe jan. flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim