Iphone 4s

Shitet nga: X 26 Maj 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 4s i bardh 16giga.ne gjendje shum te mir.iphoni esht me cip model i 2014. Merr te gjitha update e fundit pa problem.me ios 7.1.7
.mund te behet factoryulocked per 3500 lek.dhe vlera tel shkon 30500 lek.flm
Kam dhe 4s te zi me chip 2500 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim