Iphone 4s me cip

Shitet nga: Cimi 15 Nën 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphon4s te zi i cbllokuar me cip (njef vetem simat amc,igell,plus,ose vodafon te vjeter )bashke me tel shoqerohen me katikus dhe nje bateti karikuse qe e karikon ne cdo moment tel eshte si i ri me qese para mbrapa bej ndrrime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim