Iphone 4s i bardhe 16 Gb

Shitet nga: mariklen 05 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Tiranë
asnje gervishtje , i mbajtur gjate gjithe kohes me qese dhe kase. Me pak se 4 muaj i perdorur .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim