Iphone 4s i bardh

Shitet nga: Piro 24 Qer 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
shes iphone 4s 16 ne gjendje shum te mir i zhbllokuar shum pak i perdorur nga 1person cmimi shum pak i diskutueshem iphoni shitet me mbrojtes dhe karikues brenda cmimit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim