Iphone 4s i bardh 16gb

Shitet nga: Gledi Kadiu 21 Gsh 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 4s i bardhe shum i mir ne perdorim dhe pak i perdorur
I zhbllokuar me cdo lloj kompanie dhe shteti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim