Iphone 4s 16gb

Shitet nga: Edi 02 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 4s ne gjendje te mir dhe i pa hapur asnjer ne ndonje servis...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim