Iphone 4s 16GB

Shitet nga: Roni 16 Dhj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje perfekete pasi eshte i perdorur me qese mbrojtese sic shifet ne foto
Eshte i blere i ri ne Angli. Dhe eshte i zbllokuar per cdo lloj karte nga kompani sic eshte blere,
Tani per tani eshte ne versionin 7.1.2 dhe me jailbreak, nuk i kam bere update ne ios 8.1.2 pasi telefoni punon avash dhe bateria hargjohet me shpejt.
Nqs deshironi mund ti bej update dhe ti hec jailbreak-un.
Cmimi i diskutueshem
Te interesuarit te me kontaktojne ne email: murataj07@icloud.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim