Iphone 4s 16GB pothuajse i ri (hapet me chip) i ..

Shitet nga: armand 16 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
shes iphon 4s i zi shum i paster dhe pak i perdorur i ardhur nga franca seshte perdorus asnje dit ketu ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim