Iphone 4s 16 gb

Shitet nga: Iphone 13 Tet 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 4s 16 gb factory unlock, ios 8.0.2 telefoni eshte shum i paster i perdorur vetem nga nje person.. I mbajtur gjithmon me qese mbrojtese...shoqerohet me kufje dhe karikues cmimi 29.000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim