Iphone 4s 16/32/64gb gjendje perfekte

Shitet nga: xxxxx 18 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

259 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4s te bardh dhe te zi posedoj shum cop ne gjendje super perfekte pa asnji gervishtje as goditje absolutisht perfekt cmimi 259 mji lek ..sbej pazare as n drrime..jan ne gjendje te perkryer jan te paster ..jan te paster black list s behet llaf t jen ...cdo telefon qe posedoj jan FACKTORY UNCLOCK.. **jo me chip te zhbllokuar**..(kto pa gervishtje jan te limituar)...mbas ores 10pm vetem sms...per momentin kam nje 32gb dhe 64gb te bardh ne super gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim