Iphone 4s

Shitet nga: Iphone 4s 10 Gsh 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 4s ngjyra e zeze pothuaj i ri,gjithshka punon perfekte pervec wifi.tel punon me 3g dhe pranon cdo karte cel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim