Iphone 4S white 32G

Shitet nga: Krisel 18 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Iphoni esht i ri..ska as1 gervishtje ..i sapo ardhur nga Amerika dhe punon me cdo karte shqiptare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim