Iphone 4S factory unlocked 16 GB

Shitet nga: fatjon 12 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Iphone 4S 16 gb celulari eshte factory unlocked dhe shoqerohet me 3 kllefa dhe karikuesin e tij . Iphone eshte i paster pothuajse krejt pervec disa gjera te vogla qe demtohet nga vet kllefat qe vendosen ne te , eshte perdorur ne menyre te perkryer. Iphone eshte ne versionin 8.1.1 , te interesuarit tme kontaktojn tek nr i celularit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim