Iphone 4

Shitet nga: iphonee 06 Dhj 01:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
iphoni eshte ne gjendje shume te mire ska as nje gerrvishje ka qene gjithmone ne qese shitet me aksesoret e vet karikus dhe 4 klufa te ndrryshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim