Iphone 4

Shitet nga: Iphone 05 Dhj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 4 i zi. 8gb factory unlocked. ne gjendje te shkelqyer , me qese ekrani dhe pjesa mrapa dhe pa demtime anesore. eshte edhe jailbreak qe do te thote mund te shkarkoni cfaredolloj programi nga appstore pa pagese. per me teper kontakto ne nr
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim