Iphone 4

Shitet nga: enxhi 23 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4 me memorie 16gb ne gjendje perfekte pune dhe vizuale. Telefoni punon si i ri, mban baterine shume, ne pamje eshte si i ri,Ka te instaluar versionin e fundit iOS dhe eshte i zhbllokuar fabrikisht, pra punon me cdo karte. Eshte 100% origjinal dhe ka ardhur nga hollanda. me kutin orgjinale


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim