Iphone 4

Shitet nga: marini 12 Maj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
shes i phone 4 i bllokuar i sapo ardhur nga anglia me vodafone unlock kushton 50$ mund te behet dhe ne ebay eshte ne gjendje shum te mire shum i paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim