Iphone 4 U SHIT

Shitet nga: Niku 13 Tet 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte i bardhe ne gjendje perfekte si i ri. Shitet bashke me karikues dhe kufje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim