Iphone 4 I zi dhe i bardhe

Shitet nga: Xhadi 04 Dhj 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten Iphone 4 factory unlocked. 8 giga. Te zinj dhe te bardhe ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim