Iphone 4 16Gb

Shitet nga: xhoni 08 Dhj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Nderrohet Iphone 4 16Gb i bardhe ne gjendje perfekte me Blackberry ose Android phone (te se njejtes vlere)...
Kontakt dhe ne Viber/Whatsup...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim