Iphone 4 16Gb

Shitet nga: Adi 24 Maj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 4 16Gb, i zi, ne gjendje shume te mire, ne kuti, bashke me aksesoret, i sjelle nga usa, i paperdorur ( iphone vitrine per demonstrim tek klientet ), duket pathuajse si i ri, i cbllokuar dhe mund te perdoret pa asnje lloj problemi me cdo lloj karte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim