Iphone 4 16 Gb i zi

Shitet nga: babared 13 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4 16 Gb Black ne gjendje shume te mire .
Telefoni eshte i perdorur dhe
full unlocked .
Shum i paster ne ekran dhe pas , pasi eshte mbajtur me qese !
JEPET ME KARIKUES ORIGJINAL !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim