Iphone 4

Shitet nga: Iphone4 i bardhe 8gb 200euro 03 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 4, ne gjendje pune, i zhbllokuar, i bardhe.
Me kutine, karikuesin e tij dhe nje kase iphone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim