Iphone 4

Shitet nga: Endri 21 Qer 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni ka ardhur nga Amerika, ju lutem me kontaktoni ne Whatsapp meqe jam ne Amerike +12816364483 ose me kontaktoni ne email endri_3107@hotmail.com , telefoni eshte ne gjendje te mire pervec nji gervishtje te lehte sic tregohet ne foto dhe per kete cmimi eshte ulur goxha. Kujdes vetem nqs nuk keni Whatsapp apo email mund te kontaktoni kushuririn tim ne +355 69 669 2800
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim