Iphone 3gs me ios 7 ne gjendje perfekte!!!

Shitet nga: Kristi 10 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 3 gs ne gjendje shum te mir pune i bardh .. Eshte mbajt me kujdes gjat gjithe kohes, dhe eshte i rralle per sa i peret sistemit,hackuar dhe me jailbreak .. Me ios 7 .. I ka te shkarkuar programet kryesore dhe mund te shkarkosh cdo lloj programi dhe me pagese mund ta shkarkosh falas pasi eshte jalibreak. Cmimi i padiskutueshem, Shitet per arsye ekonomike. CMIMI 100.000 LEKE I PADISKUTUESHEM!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim