Iphone

Shitet nga: redi 07 Tet 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 LEK

Komuna: Tiranë
celulari esht ne gjendje mjaft te mir, esht perdorur gjat gjith kohes me leter mbrojtese, esht bler ne Amerik dhe mund te perdoret me cdo lloj karte... e shes per arsye se kam mar iphone 6 ... Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim