Ipad 4 wifi 16gb

Shitet nga: Niku 16 Tet 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Ipad eshte ne gjendje shume te mire,pa gervishtje.Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

Dhe ne facebook: https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim