Ipad 4 32GB me 4g, SUPER IPAD, SUPER OKAZION, TH..

Shitet nga: Ipad 4+4g 17 Dhj 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

295 EUR

Komuna: Tiranë
Ipad 4, 32 GB, version 8.1.2, me sim, factory unlock. Ne gjendje perfekte. Bateri mban 2 dit ne perdorim intensiv.
Ipadi nuk ka Asnji problem apo gervishtje dhe me te vogel. Gjendja si i ri.
i garantuar per gjithcka
Shoqerohet me cover mbrojtes dhe karikues origjinal.

Cel: 0674150174 (Vod. Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim