Ipad 3,wifi

Shitet nga: Niku 28 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ipadi eshte ne gjendje shume te mire,shume i paster,i eshte nderruar qarku por nuk ka asnje problem,i provuar dhe testuar.Per kontakt:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim