IPhone 4s

Shitet nga: Iphone 09 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 4s ne gjendje te shkelqyer thuajse i ri ,pa gervishjen me te vogel
Eshte i zbllokuar nga fabrika dhe esht IOS 8.1.1
Fotot jane origjinalet e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim