IPHONE 5

Shitet nga: marsel 18 Qer 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje te shkelqyer.pa as nje gervishtje dhe me te gith aksesoret
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim