IPHONE 5 dhe IPHONE 4S

Shitet nga: Gerti 30 Tet 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
IPHONE 5 ---> 45000 leke te reja
IPHONE 4S ---> 35000 leke te reja

Jane te dy te zinj, 16 gb, me karikues, kufje dhe kutine origjinale. Ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim