IPHONE 5 I BARDHE (PER PJESE) ose nderrohet

Shitet nga: iphone 05 Jan 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
IPHONI NUK NDIZET ESHT I MBAJTUR NGA ANA ESTETIKE
MUND TJU HYJE NE PUNE PER TI MARRE EKRANIN DHE TOUCHIN
PER TI MARRE KAMEREN BOXIN MIKROFONIN KASAT BUTONIN E NDEZJES BUTONIN E MESIT BATERINE ETJ
preferohet te nderrohet me iphone 3gs ose me tel te se njejtes vlere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim