IPHONE 5 Factory Unlocked

Shitet nga: Regi 15 Dhj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone ka ardhe i ri ne kuti nga USA, eshte perdorur vetem nga une prej disa muajsh dhe eshte pothuajse i ri, nuk ka asnje shenje apo gervishtje. Eshte fabrikisht i zhbllokuar. Per me shume info mund te merrni ne telefon ose ta shikoni vete..Cmimi pak i diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim