IPHONE 5 16 GB

Shitet nga: IPHONE 31 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
TELEFONI HAP CDO KARTE ESHTE I ZHBLLOKUAR FABRIKISHT.
ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
KA IOS 8
SHOQEROHET ME KARIKUESIN E VET ORIGJINAL DHE ME KUFJET E VETA ORIGJINALE.
MOS KERKONI ULJE CMIMI.
VETEM BLERES SERIOZE.
MUND TE NDERROHET.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim