IPHONE 5

Shitet nga: iphone 21 Tet 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Iphone 5 i zi 16Gb ne gjendje perfekte si i ri. Iphone sa po ka ardhur nga amerika dhe punon me te gjitha kartat. Cmimi 42000 i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim