IPHONE 5

Shitet nga: Iphone 14 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
E shes per asrye familjare
E kam bler te ri ne angli e kam mbajtur shum mir kontaktoni vetem nepermjet postes elektronike ju lutem flm :)
IPADISKUTUSHEM

-----------------------> 140 EURO <-----------------------

Foto dhe nr i CElit ------------> http://adf.ly/ss7qz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim