IPHONE 5 - 64 gb white full UNLOCK

Shitet nga: gerti 16 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 64 gb white ne gjendje super te shkelqyer .

telefoni ka ardh nga U.S.A dhe eshte mbajtur gjithmone me qese para dhe mbrapa qe do te thote nuk ka shume gervishtje...

keto jane fotot ORIGJINALE te telefonit dhe pamja e jashtme duket qarte se si eshte s ka nevoje ti bej komente.

batery mba 1 dite e gjysem pa rrena dhe punon per mrekulli ne te gjitha drejtimet
eshte i provuar dhe i testuar .

shoqerohet me fish dhe karikues origjinal

cmimi eshte 360 euro i diskutueshem faleminderitune ju garantoj cdo gje per te ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim