IPHONE 4S I BARDHE 32GB

Shitet nga: iphone 15 Tet 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
telefoni eshte ne gjendje shume te mire
ka versionin ios 8.0.2 ( te fundit fare)
i zhbllokuar per cdo karte
memorje 32GB
nuk i eshte bere asnjeher servis.
shoqerohet me kutine dhe karikuesin origjinal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim