IPHONE 4S 32 GB (TE RINJ)

Shitet nga: Kristi 29 Krr 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

339 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten IPHONE 4S te zinj te ardhur nga amerika i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked
pra JO ME CHIP!!
Ka memorje 32 GB Me version te sistemit 7.1.2

Telefoni eshte i ri,asnjehere i hapur me cdo gje ne qese
vjen me kutin e vet origjinale,karikues,fishe dhe kufjet origjinale !!

Per me teper detaje:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4s-4212.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim