IPHONE 4S 16 gb iOS 8 si i ri FULL UNLOCKED

Shitet nga: iphone 10 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Tiranë
iphone 4s full unlocked 16 gb iOS 8 asnje gervishtje akoma ne kuti sic shihet nga fotot me karikuesin e vet origjinal , dhe kapak origjinal jo kinez shitet 280 mij lek i padiskutueshem . mos merrni kot per te ulur cmimin .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim