IPHONE 4 16GB I ZI

Shitet nga: iphone 30 Nën 03:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone hap cdo karte
i zhbllokuar nga fabrika
Shoqerohet me karikues dhe kufje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim