IPHONE 4 16GB FACTORY UNLOCKED

Shitet nga: iphone 27 Tet 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
FACTORY UNLOCKED
HAP CDO KARTE
IOS 7.1.2
NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
EKRANI DHE PJESA ANESORE JANE NE GJENDJE PERFEKTE.
MBRAPA KA PAK SHENJA PERDORIMI. POR QE PJESA MBRAPA MUND TE NDERROHET ME 10MIJ LEKE.
SHOQEROHET ME KARIKUES DHE KUFJET ORIGJINALE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim