IPHONE 4 16GB

Shitet nga: Redi 27 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Tiranë
FACTORY UNLOCKED I ZHBLLOKUAR NGA FABRIKA
IOS 7.1.2
Shoqerohet me karikues dhe kufje
Gjendja shume e mire.
Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim