IPHONE 4 16 GB --- 200 MIJ LEK ! Shitet urgjent !

Shitet nga: Enis 15 Qer 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 4 16 gb i zi ne gjendje shm t mir ka vtm nje te gervishtme mbrapa nga te gjithe anet e tjera esht ne gjendje shm t mire ka dhe kabellin e vet..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim